قرارداد ایران‌ خودرو و پژو | دی ماه 94


قرارداد ایران‌ خودرو  و  پژو | دی ماه 94

  قرارداد ایران‌ خودرو  و  پژو | دی ماه 94

ایران کار 24 : دبیرکل سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران از انعقاد قرارداد مشارکت ایران‌ خودرو و پژو در سفر ریاست‌جمهوری به فرانسه و یا در زمان برگزاری این همایش خبر داد.

به گزارش ایران کار 24 ، دبیرکل سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران از انعقاد قرارداد مشارکت ایران‌ خودرو و پژو در سفر ریاست‌جمهوری به فرانسه و یا در زمان برگزاری این همایش خبر داد.

ساسان قربانی در نشست خبری اظهار کرد: انعقاد قرارداد همکاری ایران‌ خودرو و پژو بسته به رویکرد مدیرعامل ایران‌ خودرو یا در حاشیه سفر ریاست‌جمهوری به فرانسه و یا به سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه این همایش در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰۰ مهمان خارجی از ۳۰۰ شرکت خودروسازی و قطعه‌سازی از ۲۵ کشور جهان در این همایش حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: مدیران ارشد شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی از کشورهایی چون آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، کره‌جنوبی، اتریش، اسپانیا و سوئد از جمله شرکت‌کنندگان در سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو خواهند بود.

قربانی افزود: زمان برگزاری این همایش از آذرماه به نهم اسفندماه تغییر یافت تا با اجرایی شدن برجام شرکت‌های خارجی بیشتری امکان حضور در این همایش را داشته باشند.

وی در پاسخ به سوالی درباره تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی خرید خودرو اظهار کرد: تسهیلات دولت در این حوزه به گونه‌ای بود که بیشتر حمایت از خریداران خودرو صورت گرفت تا خودروسازان. البته معتقدیم که صنعت خودرو برای ماندن در عرصه بین‌المللی باید رویکرد جدیدی داشته باشد.

در این نشست خبری محمدرضا نجفی‌منش، عضو هیات‌مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران نیز اظهار کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته با شرکت پژو مقرر شده که ایران به مرکز صادرات قطعات محصولات پژو در منطقه تبدیل شود.

وی با بیان اینکه با رنو نیسان نیز برای تبدیل ایران به مرکز قطعات محصولات این شرکت مذاکره شده است، تصریح کرد: پژو می‌خواهد ساخت داخل محصولاتش در ایران را به بیش از ۸۰ درصد افزایش دهد.

در این نشست خبری امیرمحمد گودرزی، مدیر روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به چه دلیل دفتر نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مانع انتشار گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی شده است. آیا دلیل این موضوع افت جایگاه خودروهای داخلی در رده‌بندی کیفی است؟ اظهار کرد: درباره سیاست‌های خودرو به طور خاص دفتر نیرو محرکه و آقای قناتی، مسوول هستند و در این باره باید با ایشان تماس بگیرید.

وی در پاسخ به اینکه علی‌رغم تماس‌های مکرر با دفتر نیرومحرکه مسوولان مربوطه از پاسخگویی خودداری کرده‌اند، گفت: اینگونه نباید باشد و به آنها تاکید خواهد شد که در این زمینه پاسخگو باشند.

تاریخ خبر : 1394/10/15 | منبع : irancar24 | بازدید : 1497 بار


ثبت نظر شما


فروشگاه اینترنتی شیلاک
فروشگاه اینترنتی شیلاک

اخبار جدید

پارس tu5 از زبان راننده های این خودرو

دوستان عزیز به دلیل درخواست بی شمار خریداران خودروی پژو پارس TU5 تجربه جدید رانندگان ...


افزايش نرخ جريمه تخلفات رانندگي دی 94

دولت نرخ جديد جريمه هاي رانندگي را اعلام كرد.   به گزارش  irancar24، با ت ...


لیست قیمت خودروهای ایران خودرو در دی 94

لیست قیمت خودروهای ایران خودرو در دی 94 ...


آغاز پيش فروش سه محصول ايران خودرو  در دی ماه 94

به گزارش irancar24، گروه صنعتي ايران خودرو در برنامه فروش دي ماه و به مناسبت ميلاد حض ...


توليد ایران خودرو به بيش از دو هزار دستگاه در روز

  به گزارش irancar24 آمار تجمعي توليد ايران خودرو از ابتداي سال تا پايان روز هج ...


اخبار پر بازدید

وبلاگ های جدید

رانندگان خودروی H30 Cross

 رانندگان خودروی H30 Cross   ایران کار 24 به زودی نظر رانندگان این خودرو ر ...


بررسی JAC s3

گروه صنعتی کرمان را شاید بتوان بدشانس‌ترین گروه خودرویی کشور نیز دانست، شرکتی که ...


بررسی لیفان 820

لیفان ۸۲۰ سدانی متوسط است که مسئولان لیفان خیلی علاقه دارند که آن را با تویوتا کمری م ...


بررسی خودرو هایما s7 و مزایا م معایب هایما s7

هايما S7 يك خودرو شاسي بلند  جديد، با ظاهر و تجهيزات مناسب نموده است. ...


نقد و بررسی DS4 Crossback (کراس بک دی اس 4) ; بدنی از سنگ، قلبی از تکنولوژی

قلم ایران کار 24 : این بار موضوع صحبت مان یکی از طرح های مفهومی است که برند دی اس ( ...


بالا